29 април 2009

Марица се наложи над Тракиец с 5-1

Марица победи с изразителното 5-1 отбора на Тракиец (Исперихово). Мачът бе решен още до 15-тата минута след голове на Кирил Атанасов, Георги Ганчев и Ивайло Шаламанов. Така първото полувреме приключи при класически резултат в полза на Марица. През второто полувреме първо капитанът Станислав Савов покачи на 4-0, засичайки центриране от фаул, а Васко Цоклинов вкара третият си гол в последните три мача, след като бе изведен сам срещу вратаря на гостите и елегантно прати топката в мрежата за 5-0. В края на мача гостите от Исперихово отбелязаха почетно попадение.
Така в трети пореден мач Марица не познава вкуса на загубата. Отборът се намира на пето място с 26 точки, с 4 по-малко от Атлетик (Мокрище) и 6 по-малко от отбора на Братаница.