21 ноември 2009

Марица с поредна загуба като домакин!

В мач от предпоследния 14-ти кръг на "А" ОФГ отборът на Марица допусна нова загуба като домакин и влезе в лоша серия от шест поредни мача без успех. Срещата започна динамично и още в 17-та минута отборът на домакините поведе чрез местната звезда Георги Вучев, но гостите изравниха в края на първата част. Второто полувреме отборът от с.Черногорово излезе по-мотивиран и в 62-та минута поведе в резултата, но играчите на Марица съумяха да изравнят в 66-тата. Вместо обаче домакините да поемат нещата в свои ръце и да довършат съперника допуснаха нов гол и по този начин се доближиха в опасна близост до зоната на изпадащите отбори.
Междувременндо детският отбор на Марица загуби с 1:3 като гост на ФК Пазарджик в последния кръг на първенството при децата. Домакинската победа на малчуганите в предишния кръг срещу отбора на Вихър (Ветрен) също се превърна в загуба, след като бе присъдена служебна такава за използване на нередовен играч. След последния кръг на есенния дял на шампионата детският отбор на Марица заема последното 12-то място с актив от 3 точки, но се вижда, че тима има голям потенциал и със сигурност го очаква добро бъдеще.