07 ноември 2011

Марица загуби в Огняново

Марица допусна загуба с резултат 0:4 при гостуването на съименика си от с. Огняново. Беловци изнесоха най-слабата си продукция от началото на сезона и бяха надиграни от домакините. В началото мачът започна равностойно с териториален натиск на огняновци, който доведе до няколко положения, но домакините ги пропуснаха. В средата на първата част съдията Шиндаров не отсъди дузпа за гостите за спъване на Десислав Стойнов. Домакините откриха резултата в края на първото полувреме след атака отдясно. Не бяха изминали и пет минути от началото на втората част, когато домакините удвоиха преднината си след хубав изстрел отдалече. След втория гол беловци свалиха гарда и до края на срещата инкасираха още две попадения с които бе оформен крайния резултат. Марица (Огняново) - Марица (Белово) 4:0!