18 март 2012

Марица писа шестица на Братаница

Марица записа убедителна победа срещу отбора на ФК Братаница в мач от 18 кръг от първенството на А ОФГ. В слънчевия съботен следобед при прекрасно за игра време около 150 зрители видяха шест гола и още много пропуснати положения. Още в началото на срещата беловци откриха резултата с премерен удар на Георги Котов от фаул. Малко след това след центриране от корнер Трендафил Узунов порази целта с глава. В 30-та минута отново Котов отбеляза с премерен удар за 3:0. До края на първата част домакините пропуснаха на три пъти сами срешу вратаря на Братаница. През второто полувреме беловци продължиха да нападат, като след пробив отдясно и центриране на Ганчев Васко Цоклинов с глава отбеляза четвъртия гол за Марица, а крайния резултат бе оформен с голове на Георги Вучев и Георги Ганчев. Освен головете второто полувреме бе гарнирано с още много пропуски домакините, а удари на Васко Цоклинов на два пъти срещнаха гредите. Братанчани също имаха своите ситуации, но не съумяха да се възползват от тях. Марица - ФК Братаница 6:0!