19 февруари 2013

Три от три в контролите!

Марица спечели третата си победа в подготовката си за пролетния полусезон от първенството на А ОФГ, като този път се наложи с 3:2 срешу отбора на Марица (Огняново). Контролната среща се проведе в събота от 14:00 на стадиона в Белово.
 В началото домакините бяха по-добрия отбор, но мерника им изневери, като на два пъти топката срещна гредите на вратата на гостите, които откриха резултата в 20-та минута и запазиха преднината си до края на първата част.
 През второто полувреме беловци успяха да обърнат нещата в тяхна полза с два бързи гола на Деси Стойнов и Митко Биволарски, а след това стигнаха и до трето попадение за 3:1. В 80-та минута гостите от Огняново получиха пряк свободен удар в удобна за стрелба позиция и с хубав удар Данов оформи крайното 3:2.