03 април 2013

Победа и загуба в последните два мача!

Марица регистрира успех и поражение в последните два кръга от първенството на А ОФГ.
 Първо беловци приеха коравия отбор на Ботев (Черногорово), като имаха трудно първо полувреме, в което гостите успяха да открият резултата с удар с глава при центрирана от фаул топка. През втората част домакините се активизираха и успяха да изравнят след далечен удар при който и стража на гостите не се намеси по най-добрия начин, а впоследствие Деси Стойнов бе фаулиран в наказателното поле на тигрите и капитанът Савов реализира победния гол от бялата точка. При нарушението обаче Стойнов получи неприяятна контузия в областта на рамото и ще липсва в редиците на Марица за няколко седмици.
 В събота 30.03 беловци гостуваха във Величково, като домакините успяха да открият резултата през първата част. След почивката беловци натиснаха и стигнаха до няколко положения, при едно от които удариха греда, но в крайна сметка не успяха да стигнат до изравнително попадение и загубиха с минималното 1:0.